Yoğun çalışıyorsanız, ya da rutinden sıkılmışsanız, imkanınız varsa, hafta sonu sadece 1 günlüğüne kaçacak bir yer arıyorsanız, işte Eskişehir tam da buna uygun tercih. Anadolu’nun tam ortasında gençlik ve enerji kokan, mekanlarıyla aktiviteleriyle daima hareketli olan tam da kendisine söylendiği gibi “Anadolu’nun Paris’i”.

İki büyük üniversitesi ile Türkiye’nin en çok öğrencisini barındıran şehir, ekonomisini de bu nüfusa dayandırarak her geçen gün gelişiyor. Bunlara kültür sanat aktivitelerini de ekleyince turizmin de gelişmesi kaçınılmaz oluyor.

İşte güzel Eskişehir’in içinde son zamanlarda adı sıkça duyulan “222 Park” da bu özel mekanlardan biri. Birçok farklı restoranı ve lezzeti içinde barındıran kompleks, eğlence mekanlarıyla da gece hayatının yıldızı. Bu gece mekanlarında birinde, her cumartesi özel bir performans sergileniyor. 222 Park’taki “Retro Hall”, Şimal ve orkestrası ile hem eğlencenin hem de güzel vakit geçirmenin garantisini veriyor. Eğer Eskişehir’e yolunuz düşerse iki şeyi mutlaka yapın. Papağan’da çiğ börek keyfi ve güzel bir şehir turundan sonra gece eğlenmek için 222 Park – Retro Hall’da Şimal ve ekibini izleyin.

YORUMLAR