Warning: mysqli_query(): (HY000/1194): Table 'wp_page_visit_history' is marked as crashed and should be repaired in /home2/oncumle/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2007

Ünlü komedyen Ata Demirer, 2018’i yine bir Kuzey Ege komedisi ile noktalıyor. Bu sefer kendine de mesken edindiği Geyikli dışına, Gökçeada’ya gidiyor. Yörenin kendine has şivesini, farklı manzaralarını bir aile hikayesiyle komedi uslübunu koruyarak yansıtıyor.

Demirer, bu sefer komedi filmlerinde Cem Yılmaz, Ezgi Mola, Gupse Özay gibi isimlerle çalışmış Kıvanç Baruönü’ne filmi emanet ediyor. Baruönü özellikle “Kocan Kadar Konuş” serisiyle ön plana çıkmış, Gora’da Cem Yılmaz ile çalışmıştı.

Filme gelince, hikayenin akışı Eyvah Eyvah serisiyle oldukça benzer. Hatta “Olanlar Oldu” daki karakterlere benzer karakterler var. Usta oyuncu Demet Akbağ birkaç imza sahnede parlarken, Gonca Vuslateri’yi de farklı bir işte izleme imkanı yakalıyoruz.

Akış olarak hikayede kopukluklar belirgin, ayrıca tekrarını izliyormuş izlenimi izleyiciyi biraz sıkabilir. Belki de Demirer için farklı işlere yönelme zamanı gelmekte.

Hedefim Sensin
6.8
OYUNCULUK
6.6
HİKAYENİN ANLATIMI
6.5
GÖRSELLİK
10Cümle 6.6

YORUMLAR