“Avengers” yani Türkçe adıyla “Yenilmezler”, çok beklenen “Infinity War (Sonsuzluk Savaşı)” ile 2018’e aksiyon alanında damga vuracak gibi gözüküyor.

Son filmde dağılan “Yenilmezler”, bu sefer evreni soykırımla tehdit eden Thanos ile mücadele etmek zorunda. Captain America ve Iron Man’ın, bu önemli hedef için bir araya gelmesi evrenin kaderini belirleyecektir.

Diğer “Yenilmezler” filmlerinden farklı olarak bu filmde oldukça fazla karakteri bir arada görüyoruz. Yaklaşık 40 farklı karakteri bu filmde buluşturan Marvel, serinin en uzun filmini de çekmiş durumda.

Bu filmde ilk defa “Galaksinin Koruyucuları” oyuncularını da görürken, Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Chris Evans gibi önemli isimler de başroldeler. Geçen yıl ilk defa izlediğimiz “Black Panther” de filmde en önemli savaşlardan birine ev sahipliği yapıyor.

Marvel dünyasının süper kahraman filmlerinde 19.filmi olan “Sonsuzluk Savaşı”, sadece bir bölümle de kalmayacak gibi gözüküyor. Daha şimdiden 2019 için ikinci filmin anlaşması yapılmış durumda. Anlaşılan o ki, Marvel’in süper kahraman sevdalıları gelecek yılı da merakla bekleyecek.

Avengers: Infinity War
7.4
OYUNCULUK
7.8
HİKAYENİN ANLATIMI
8.2
GÖRSELLİK
10Cümle 7.8

YORUMLAR