Warning: mysqli_query(): (HY000/1194): Table 'wp_page_visit_history' is marked as crashed and should be repaired in /home2/oncumle/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2007

Hayatında her ihtimali görmek mümkün olsa, neyi değiştirmek isterdin? Bu yıl ödül sezonunun ilgi çeken yapımı “Her Şey Her Yerde Aynı Anda” Altın Küre’de aldığı iki ödülden sonra gözünü 11 dalda aday olduğu Oscar’a dikti. Oscar ödül töreninde film büyük kategorilerde sadece “En iyi erkek oyuncu” dalında aday değil.

Filmi eşsiz hale getiren akıl dışı kurgusu. Amerika’da yaşayan Çin kökenli Eveyln, ailesiyle zor günler geçirmektedir. Çamaşırhanesi vergi denetiminden geçmekte, kocasıyla sürpriz bir boşanma eşiğinde ve kızı da evden ayrılmak üzeredir. Tüm bunlar olurken, Evelyn kendini paralel evrenler içerisinde alternatif yaşamları arasında bulur.

Altın Küre ödülünü kapan Michelle Yeoh, Tar’daki Cate Blanchett Oscar’da ödülü kapmak için amansız bir yarışa girecek. Kurgu ve senaryo ödüllerinde neredeyse rakipsiz olan filmin sevgi olgusunu anlatma yolu da eşsiz.

Hala dijital platformlarda izlenebilir halde olan filmi güzel bir hafta sonu seyirliği yapabilirsiniz, bol bol da yaşanan anlamsız olaylara gülebilirsiniz!

Her Şey Her Yerde Aynı Anda
8
OYUNCULUK
9
HİKAYENİN ANLATIMI
9
GÖRSELLİK
10Cümle 8.7

YORUMLAR