Warning: mysqli_query(): (HY000/1194): Table 'wp_page_visit_history' is marked as crashed and should be repaired in /home2/oncumle/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2007

Her geçen gün animasyonlar gitgide sinemada daha fazla yer buluyor. Hatta son yıllarda ödül törenlerinin de vazgeçilmezleri haline geldiler. İşte bu animasyonların klasik olanlarından “Toy Story” (Oyuncak Hikayesi) serisinin dördüncü filmi vizyona girdi bile.

İlkini 1995’de izlediğimiz ve çok beğenilen yapımın ikinci bölümü hemen gelmesine rağmen üçüncü ve dördüncü bölümleri yaklaşık onar yıl ara ile çıkmış oldu. “Oyuncak Hikayesi” ni diğer animasyonlardan ayıran en önemli özelliği ise hikaye anlatımı.

Öyle ki çocukların dünyasındaki oyuncaklar üzerinden yetişkin hayatını yansıtabilmek oldukça iyi bir fikir. Seri boyunca aile kavramı, bağlılığı, arkadaşlığı ve özveriyi o kadar güzel işleniyor ki tüm yaştan izleyenler mesajları oldukça rahat alabiliyorlar.

Pixar yapımcılarının ödün vermedikleri başka bir konu da seslendirme kalitesi ki orada da Tom Hanks’i görüyoruz. Artık kendisi ana karakter olan Woody ile özdeşleşti.

Siz de bu özel mesajlarla dolu filmde ister arkadaşlarınızla ister küçük dostlarınızla güzel vakit geçirebilirsiniz.

Toy Story 4
8
OYUNCULUK
8.5
HİKAYENİN ANLATIMI
8.5
GÖRSELLİK
10Cümle 8.3

YORUMLAR